UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ej komentatorzy z bożej łaski, no zorganizujcie ten Jazzbląg, kto Wam broni. Zaplanujcie, napiszcie projekty, poszukajcie sponsorów, mecenasów od kultury... Przecież to nic trudnego, prawda?
Ej komentatorzy z bożej łaski, no zorganizujcie ten Jazzbląg, kto Wam broni. Zaplanujcie, napiszcie projekty, poszukajcie sponsorów, mecenasów od kultury... Przecież to nic trudnego, prawda?