UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A z czyjej bożej łaski Ty jesteś ? Bo ja ani w urzędzie, ani podległych instytucjach kulturalnych nie pracuję. Zaplanujcie, napiszcie projekty ? To w Elblągu mieszkańcy sami sobie mają organizować życie kulturalne ? Śmieszne.