UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po raz chyba już trzeci nie odbywa się Jazzbląg ot tak po prostu bez żadnego słowa, jakby go nigdy wczesniej 7 razy nie było i tylko nam niektórym się przyśniło. Pewnie ani Jocz, Nowak, Missan, czy Wróblewski jazza nie słuchają, ale to jeszcze nie powód.