UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po raz chyba już trzeci nie odbywa się Jazzbląg ot tak po prostu bez żadnego słowa, jakby go nigdy wczesniej 7 razy nie było i tylko nam niektórym się przyśniło. Pewnie ani Jocz, Nowak, Missan, czy Wróblewski jazza nie słuchają, ale to jeszcze nie powód.