UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A z czyjej bożej łaski Ty jesteś ? Bo ja ani w urzędzie, ani podległych instytucjach kulturalnych nie pracuję. Zaplanujcie, napiszcie projekty ? To w Elblągu mieszkańcy sami sobie mają organizować życie kulturalne ? Śmieszne.