UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego komentarze mówiące o pokoju i dobrych stosunkach z Rosją są usuwane? Który przepis prawa, albo regulaminu został naruszony? Jakoś komentarzy nawołujących do wojny i mordowania Rosjan nie usuwacie, a przecież to one łamią prawo: Art.117 Kodeksu Karnego mówi: 2. 3.Kto publicznie nawołuje do wszczęcia wojny napastniczej lub publicznie pochwala wszczęcie lub prowadzenie takiej wojny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.