UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlaczego komentarze mówiące o pokoju i dobrych stosunkach z Rosją są usuwane? Który przepis prawa, albo regulaminu został naruszony? Jakoś komentarzy nawołujących do wojny i mordowania Rosjan nie usuwacie, a przecież to one łamią prawo: Art.117 Kodeksu Karnego mówi: 2. 3.Kto publicznie nawołuje do wszczęcia wojny napastniczej lub publicznie pochwala wszczęcie lub prowadzenie takiej wojny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.