UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - Zapamiętaj raz a dobrze w PiSie nie ma i nigdy nie będzie mądrych, uczciwych, kompetentnych i moralnie prawych ludzi. Jak nie Pan Witold to ktoś inny lepszy ale nie z PiS.


Anuluj