UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@sipcabje - człowieku ogarnij się, ludzie w grobach się przewracają Ci co byli w obozie, a tu każdy dobrowolnie podpisuje umowę o pracę, z której może zrezygnować i w czym problem???

ell11

Anuluj