UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@sipcabje - człowieku ogarnij się, ludzie w grobach się przewracają Ci co byli w obozie, a tu każdy dobrowolnie podpisuje umowę o pracę, z której może zrezygnować i w czym problem???
ell11
@sipcabje - człowieku ogarnij się, ludzie w grobach się przewracają Ci co byli w obozie, a tu każdy dobrowolnie podpisuje umowę o pracę, z której może zrezygnować i w czym problem???
ell11