UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

PIS ma kanał wroblewskiemu poglebic, obrotnice wstawić, 100 milionow w port zainwestowac, kontrahentów zalatwic, a wielki ptak tylko familie na stołki powsadza i będzie git hahaha co za dzban rodem z pzpr

Klakier