UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Swietny" argument. Dlatego ze ktos ci urwał 5 palcow to ty sam jestes za tym zeby urwano ci szósty:D. Dyskusja dotyczy akurat tej konkretnej sprawy. Dla miasta i elblazan korrzystniej byłoby zeby tor był pogłebiony z pieniedzy z budzetu centralnego. Nie ulega to najmniejszej wątpliwości. Za całokształ mozesz wróbla rozliczyc przy wyborach.
Jerzy Lebioda