UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto powinno uzależnić przekazanie udziałów portowej spółki od przestrzegania prawa przez rząd PiS. Pogłebicie tor wodny do Portu w Elblągu i możemy rozmawiać o przekazaniu udziałów. Dopiero po pogłębienie tych 900 metrów. Nie wcześniej. Rząd musi udowodnić czynem, że szanuje prawo i postępuje zgodnie z prawem. Musi się uwiarygodnić i pokazać, że może być poważnie traktowany. Inaczej to wszystkie rządowe obietnice dotyczące działań po przejęciu portu w d. można wsadzić.
Cz