UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Cz - Nie rozumiesz że rząd robi poprostu na złość Wróblewskimu który ciągle strajkuje z dulkiewicz, Trzaskowskim on szkodzi miastu nie musi lubić PiS ale po co strajkować kaczor specjalnie się z niego naśmiewa nawet na otwarcie przekopu go nie zaprosili...
Sasuad