UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Cz - Nie rozumiesz że rząd robi poprostu na złość Wróblewskimu który ciągle strajkuje z dulkiewicz, Trzaskowskim on szkodzi miastu nie musi lubić PiS ale po co strajkować kaczor specjalnie się z niego naśmiewa nawet na otwarcie przekopu go nie zaprosili...

Sasuad