UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miasto powinno uzależnić przekazanie udziałów portowej spółki od przestrzegania prawa przez rząd PiS. Pogłebicie tor wodny do Portu w Elblągu i możemy rozmawiać o przekazaniu udziałów. Dopiero po pogłębienie tych 900 metrów. Nie wcześniej. Rząd musi udowodnić czynem, że szanuje prawo i postępuje zgodnie z prawem. Musi się uwiarygodnić i pokazać, że może być poważnie traktowany. Inaczej to wszystkie rządowe obietnice dotyczące działań po przejęciu portu w d. można wsadzić.

Cz