UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Cz - No tak rząd jest be, bo nie przestrzega prawa, co innego ktoś z ratusza-on jest czyściutki i bez skazy, wszak do sądu ma rzut beretem i jest tam częstym bywalcem. Wszyscy naokoło są źli i niedobrzy, tylko jeden jest bez skazy, tak trzymać.