UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
niedlugo korki beda przeszloscia. postepowa, nowoczesna, kolorowa unia europejska nakaze wam oddanie wtych waszyc 8 letnich i starszych szrotow na zlom. bede obowiazywac tylko elektryki ktorych koszt bedzie wynosic 400-500 tys zl. malo kogo bedzie na to stac. wiec przesiadziecie sie na komunikacje miejska lub chulajnoge. i zapewniam was korki znikna. obwodnica to strata pieniedzy i bardzo szkodliwa inwestycja dla bazantarni. poki jest na to czas powinnismy jak najszybciej uciekac z uni.
niedlaobwodnicy