UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@niedlaobwodnicy - no to uciekaj. Zapomniałem ty nie masz nawet szrota. Obwodnica nie wyrządzi większych szkód, niż aktualne wycinki drzew. Niedługo? zaprzestanie produkcji aut spalinowych od 2035 roku, a ich używania jeszcze dłużej. Uciekaj póki czas.