UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@niedlaobwodnicy - no to uciekaj. Zapomniałem ty nie masz nawet szrota. Obwodnica nie wyrządzi większych szkód, niż aktualne wycinki drzew. Niedługo? zaprzestanie produkcji aut spalinowych od 2035 roku, a ich używania jeszcze dłużej. Uciekaj póki czas.