UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@niedlaobwodnicy - no to uciekaj. Zapomniałem ty nie masz nawet szrota. Obwodnica nie wyrządzi większych szkód, niż aktualne wycinki drzew. Niedługo? zaprzestanie produkcji aut spalinowych od 2035 roku, a ich używania jeszcze dłużej. Uciekaj póki czas.