UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niedlugo korki beda przeszloscia. postepowa, nowoczesna, kolorowa unia europejska nakaze wam oddanie wtych waszyc 8 letnich i starszych szrotow na zlom. bede obowiazywac tylko elektryki ktorych koszt bedzie wynosic 400-500 tys zl. malo kogo bedzie na to stac. wiec przesiadziecie sie na komunikacje miejska lub chulajnoge. i zapewniam was korki znikna. obwodnica to strata pieniedzy i bardzo szkodliwa inwestycja dla bazantarni. poki jest na to czas powinnismy jak najszybciej uciekac z uni.

niedlaobwodnicy

Anuluj