UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I to jest dobra wiadomość.... nieużytki zamienia się w miejsca pracy. Więcej tego typu inwestycji. P. s.nie zapominajcie o nowych, jeszcze nieobecnych Markach w Elblągu! Dość już mamy mediaexpertow, czy lidlow.


Anuluj