UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I to jest dobra wiadomość.... nieużytki zamienia się w miejsca pracy. Więcej tego typu inwestycji. P. s.nie zapominajcie o nowych, jeszcze nieobecnych Markach w Elblągu! Dość już mamy mediaexpertow, czy lidlow.