UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam znajomych ale mnie nie stać na żarcie w restauracjach jak i ich samych. Zarabiamy najniższą krajową z której na nic nie starcza a o godnym życiu zapomnij.
Mam znajomych ale mnie nie stać na żarcie w restauracjach jak i ich samych. Zarabiamy najniższą krajową z której na nic nie starcza a o godnym życiu zapomnij.