UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam znajomych ale mnie nie stać na żarcie w restauracjach jak i ich samych. Zarabiamy najniższą krajową z której na nic nie starcza a o godnym życiu zapomnij.


Anuluj