UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mentalność elblążan sprawi ze miejscowka na koncu świata popadnie w zapomnienie. Miasto wymarle starowka pusta lokale puste. Wkolo tylko zombie z telefonem przed okiem i słuchawkami idacy z punktu a do punktu b nie reagujący na otoczenie. Miasto usiane zaparkowanymi byle jak byle gdzie autami. ..

Art :)

Anuluj