UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mentalność elblążan sprawi ze miejscowka na koncu świata popadnie w zapomnienie. Miasto wymarle starowka pusta lokale puste. Wkolo tylko zombie z telefonem przed okiem i słuchawkami idacy z punktu a do punktu b nie reagujący na otoczenie. Miasto usiane zaparkowanymi byle jak byle gdzie autami. ..
Art :)