UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Jerzy Lebioda - Ja bym się zastanowił co jest w Elblągu centrum a co zadupiem. Bo gdy obserwuję miasto, to najbardziej ożywione miejsce jest właśnie w tym rejonie, gdzie jest m. in ulica Topolowa. A konkretnie wokół skrzyżowania płk Dąbka, Odrodzenia i Ogólnej. Tu jest spory ruch do 22.00 a patrząc na przystanki, tutaj sporo ludzi przyjeżdża z całego miasta i spoza niego. Natomiast część Elbląga nazywana Śródmieściem. jest martwa. Bardzo dużo pustych lokali sklepowych, opustoszały pasaż srodmiejski i dawniej jedna z głównych ulica 1 Maja, przeraźliwie puste osiedle Nowego Miasta z dziurawymi ulicami, opustoszałe domy i gmachy, np hotel Arbiter, kamienica na Pocztowej, Łączności. Puste place jak np wkoło placu Konstytucji albo Słowiańskiego. Centrum Elbląga jest na peryferiach, zaś peryferia są w Centrum.

BEZ ŚCIEM proszę