UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cena wyższa niż w centrum miasta, a lokalizacja na jakimś zad. .. .. W e-g sa jeszcze dostepne mieszkania w nowo budowanych budynkach za 6500 PLN/m2.Chyba deweloper liczy na dalszy wzrost cen bo jak na dzien dzisiejszy cena powyzej rynkowej.

Jerzy Lebioda

Anuluj