UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cena wyższa niż w centrum miasta, a lokalizacja na jakimś zad. .. .. W e-g sa jeszcze dostepne mieszkania w nowo budowanych budynkach za 6500 PLN/m2.Chyba deweloper liczy na dalszy wzrost cen bo jak na dzien dzisiejszy cena powyzej rynkowej.
Jerzy Lebioda