UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Od roku 2008 do 2014 mieszkani - Dokładnie i zobacz sam, ci co kupili w 2008 roku mają już to "z głowy"bo teraz przy tych cenach na pewno by sie nie zdecydowali. Dlatego pisałem - tanio to już było.
miswciazzywy