UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Od roku 2008 do 2014 mieszkani - Dokładnie i zobacz sam, ci co kupili w 2008 roku mają już to "z głowy"bo teraz przy tych cenach na pewno by sie nie zdecydowali. Dlatego pisałem - tanio to już było.

miswciazzywy

Anuluj