UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Rząd o nas dba - Bierz pod uwagę że buissnes insider to syf. Na wywiad odnośnie cen nieruchomości zapraszają developerów. A co ci mają mówić. ? W grudniu sprzedaliśmy najmniej od 10 lat, to samo w styczniu, ceny będą spadały ? Gdybym ja był developerem zawsze bym mówił że ceny będą tylko rosły. To proste jak budowa cepa.
Przezorny