UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Rząd o nas dba - Bierz pod uwagę że buissnes insider to syf. Na wywiad odnośnie cen nieruchomości zapraszają developerów. A co ci mają mówić. ? W grudniu sprzedaliśmy najmniej od 10 lat, to samo w styczniu, ceny będą spadały ? Gdybym ja był developerem zawsze bym mówił że ceny będą tylko rosły. To proste jak budowa cepa.

Przezorny

Anuluj