UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Rząd o nas dba - Bierz pod uwagę że buissnes insider to syf. Na wywiad odnośnie cen nieruchomości zapraszają developerów. A co ci mają mówić. ? W grudniu sprzedaliśmy najmniej od 10 lat, to samo w styczniu, ceny będą spadały ? Gdybym ja był developerem zawsze bym mówił że ceny będą tylko rosły. To proste jak budowa cepa.
Przezorny