UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Statystycznie to wiesz każdy ma średnią krajową. Na Dąbrowskiego już jadą z cenami powyżej 7tys metr. Tutaj nie będzie jakoś taniej. Robi się kolorowo.


Anuluj