UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaki brak mieszkań? wg GUS w Polsce jest więcej mieszkań niż gospodarstw domowych. Przestań czytać artykuły sponsorowane przed developerów bo tam zawsze będzie tylko, tanio już było ceny będą rosły itd.

Bańka już pękła

Anuluj