UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaki brak mieszkań? wg GUS w Polsce jest więcej mieszkań niż gospodarstw domowych. Przestań czytać artykuły sponsorowane przed developerów bo tam zawsze będzie tylko, tanio już było ceny będą rosły itd.
Bańka już pękła