UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mój znajomy robi flipy na mieszkaniach, teraz zrobił coś na zasadzie i płacze że zero zainteresowania. Również mówił że jeszcze nigdy tak długo nie sprzedawał. A widziałem, mieszkanie fajnie zrobione. Stopy podskoczą jeszcze kilka razy, minie kilka miesięcy i ceny zaczną spadać.
Bańka już pękła