UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mój znajomy robi flipy na mieszkaniach, teraz zrobił coś na zasadzie i płacze że zero zainteresowania. Również mówił że jeszcze nigdy tak długo nie sprzedawał. A widziałem, mieszkanie fajnie zrobione. Stopy podskoczą jeszcze kilka razy, minie kilka miesięcy i ceny zaczną spadać.

Bańka już pękła

Anuluj