UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jaki brak mieszkań? wg GUS w Polsce jest więcej mieszkań niż gospodarstw domowych. Przestań czytać artykuły sponsorowane przed developerów bo tam zawsze będzie tylko, tanio już było ceny będą rosły itd.

Bańka już pękła