Wybrany wątek opinii

Tylko ci co mnie znają wiedzą jak nienawidzę pisu, ale akurat w kwestii wolnych niedziel mam taki sam pogląd jak oni i wcale nie chodzi mi o łażenie do kościoła bo czarnych nienawidzę jeszcze bardziej. Poprostu uważam że każdy człowiek pracy ma prawo do odpoczynku i tyle.
(2022.01.31)
To już do takich tekstów upadliście - żałosne
Np. (2022.01.31)
Powiedz to pracownikom np szpitali, elektrowni. Powiedz to mszynisom, kirowcom autobusów, tramwajarzami. Lub ludziom którzy pracują na stacjach benzynowych lub kelnerów w restauracji
(2022.01.31)
To proste: 1.Trzeba wszystkim pracującym w dni wolne podnieść stawki i płace, np. do 200% normalnej, nieświątecznej stawki. 2.Niech te zawody ZACZNĄ SIĘ W KOŃCU ZRZESZAĆ W ZWIĄZKI ZAWODOWE, to sobie normalne warunki pracy też wywalczą. Cyniczny, acz kompletnie nieudolny lib-propagandzisto:)#SocRev, #KoniecEryDziadocenu, #TaxTheRich!
RobertKoliński (2022.01.31)
Powrót do komentarzy