Wybrany wątek opinii
Tylko ci co mnie znają wiedzą jak nienawidzę pisu, ale akurat w kwestii wolnych niedziel mam taki sam pogląd jak oni i wcale nie chodzi mi o łażenie do kościoła bo czarnych nienawidzę jeszcze bardziej. Poprostu uważam że każdy człowiek pracy ma prawo do odpoczynku i tyle.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
To już do takich tekstów upadliście - żałosne
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Powiedz to pracownikom np szpitali, elektrowni. Powiedz to mszynisom, kirowcom autobusów, tramwajarzami. Lub ludziom którzy pracują na stacjach benzynowych lub kelnerów w restauracji
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Do moderacji
Odpowiedz
2
4