UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko ci co mnie znają wiedzą jak nienawidzę pisu, ale akurat w kwestii wolnych niedziel mam taki sam pogląd jak oni i wcale nie chodzi mi o łażenie do kościoła bo czarnych nienawidzę jeszcze bardziej. Poprostu uważam że każdy człowiek pracy ma prawo do odpoczynku i tyle.


Anuluj