UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To proste: 1.Trzeba wszystkim pracującym w dni wolne podnieść stawki i płace, np. do 200% normalnej, nieświątecznej stawki. 2.Niech te zawody ZACZNĄ SIĘ W KOŃCU ZRZESZAĆ W ZWIĄZKI ZAWODOWE, to sobie normalne warunki pracy też wywalczą. Cyniczny, acz kompletnie nieudolny lib-propagandzisto:)#SocRev, #KoniecEryDziadocenu, #TaxTheRich!

RobertKoliński