UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tylko ci co mnie znają wiedzą jak nienawidzę pisu, ale akurat w kwestii wolnych niedziel mam taki sam pogląd jak oni i wcale nie chodzi mi o łażenie do kościoła bo czarnych nienawidzę jeszcze bardziej. Poprostu uważam że każdy człowiek pracy ma prawo do odpoczynku i tyle.