UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powiedz to pracownikom np szpitali, elektrowni. Powiedz to mszynisom, kirowcom autobusów, tramwajarzami. Lub ludziom którzy pracują na stacjach benzynowych lub kelnerów w restauracji
Powiedz to pracownikom np szpitali, elektrowni. Powiedz to mszynisom, kirowcom autobusów, tramwajarzami. Lub ludziom którzy pracują na stacjach benzynowych lub kelnerów w restauracji