UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powiedz to pracownikom np szpitali, elektrowni. Powiedz to mszynisom, kirowcom autobusów, tramwajarzami. Lub ludziom którzy pracują na stacjach benzynowych lub kelnerów w restauracji


Anuluj