UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To proste: 1.Trzeba wszystkim pracującym w dni wolne podnieść stawki i płace, np. do 200% normalnej, nieświątecznej stawki. 2.Niech te zawody ZACZNĄ SIĘ W KOŃCU ZRZESZAĆ W ZWIĄZKI ZAWODOWE, to sobie normalne warunki pracy też wywalczą. Cyniczny, acz kompletnie nieudolny lib-propagandzisto:)#SocRev, #KoniecEryDziadocenu, #TaxTheRich!
RobertKoliński