UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To proste: 1.Trzeba wszystkim pracującym w dni wolne podnieść stawki i płace, np. do 200% normalnej, nieświątecznej stawki. 2.Niech te zawody ZACZNĄ SIĘ W KOŃCU ZRZESZAĆ W ZWIĄZKI ZAWODOWE, to sobie normalne warunki pracy też wywalczą. Cyniczny, acz kompletnie nieudolny lib-propagandzisto:)#SocRev, #KoniecEryDziadocenu, #TaxTheRich!

RobertKoliński

Anuluj