UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg nie umiera a wstaje z kolan. Jeszcze trochę i wszyscy będziemy spijać śmietankę z przekopu.
LucynaŁupina
Elbląg nie umiera a wstaje z kolan. Jeszcze trochę i wszyscy będziemy spijać śmietankę z przekopu.
LucynaŁupina