UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taki mam pomysł na szybko, iż chwilowo nieco zarobiony jestem, że skoro kiedyś Schichau z Elbinga budował krążowniki dla chińskiej floty, to może dziś dla odmiany Chińczycy zbudowaliby taką pogłębiarkę po rozsądnych kosztach dla Elbląga, hm? Pytał tam ktoś w Pekinie już, czy znowu wszystko tow. Koliński ma robić?;

RobertKoliński

Anuluj