UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taki mam pomysł na szybko, iż chwilowo nieco zarobiony jestem, że skoro kiedyś Schichau z Elbinga budował krążowniki dla chińskiej floty, to może dziś dla odmiany Chińczycy zbudowaliby taką pogłębiarkę po rozsądnych kosztach dla Elbląga, hm? Pytał tam ktoś w Pekinie już, czy znowu wszystko tow. Koliński ma robić?;
RobertKoliński