UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O właśnie o tym pisałem. Jak tankujesz cały zbiornik raz na miesiąc to nie. A jak firmy zostawiają po 3 000zł tygodniowo na stacji. .. to sobie policzysz. O ile dasz radę.
PiesekLeszek
O właśnie o tym pisałem. Jak tankujesz cały zbiornik raz na miesiąc to nie. A jak firmy zostawiają po 3 000zł tygodniowo na stacji. .. to sobie policzysz. O ile dasz radę.
PiesekLeszek