UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O właśnie o tym pisałem. Jak tankujesz cały zbiornik raz na miesiąc to nie. A jak firmy zostawiają po 3 000zł tygodniowo na stacji. .. to sobie policzysz. O ile dasz radę.

PiesekLeszek

Anuluj