UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - Nie tłumacz głąbom bo oni widzą tylko cięcie, bo tak im powiedziano. Taaa kiedyś nie wycinano drzew bo drewno brano ze składu jak prąd z gniazdka. Żałosne niedouki. Bo tvn nie poda takich danych ile procentowo przybywa rocznie terenów zalesionych. To wiedza tajemna.

braksłów12

Anuluj