UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@TeofilSkorupa - Nie tłumacz głąbom bo oni widzą tylko cięcie, bo tak im powiedziano. Taaa kiedyś nie wycinano drzew bo drewno brano ze składu jak prąd z gniazdka. Żałosne niedouki. Bo tvn nie poda takich danych ile procentowo przybywa rocznie terenów zalesionych. To wiedza tajemna.

braksłów12