UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo prawie i sprawiedliwe rządy. Pora zrobić w lesie porządek po latach nieudolnych rządów lewacko-liberalnych. Będzie czym dzielić dla swoich!

PeofilSkorupa

Anuluj