Wybrany wątek opinii
Zainteresowanie właścicielem budynku jest zbędne Panie redaktorze. W sprawie sprzedaży prywatnego budynku bedac na jego miejscu w ogóle bym się nie tłumaczył. Sprzedaje co moje. Najpierw to musi znaleźć Kupca kamikadze. Przecież to rudera, ruszyć z miejsca z remontem to bańka dwie jak nic. Wiedza, że wystawił na sprzedaż to chyba wyczerpująca informacja. Wszystkim chcielibyście wchodzić do portfela inwestycyjnego żeby temat się klikał.
Do moderacji
Odpowiedz
41
28
Najpierw wypatroszył z detali a teraz sprzedaje.
Do moderacji
Odpowiedz
26
4
Albo ktoś w międzyczasie rozkradł.
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
Jaka bańka, czy nawet dwie ? Człowieku na tym łapę trzyma konserwator, to wszystko razy 4;)(a popatrz, jak ten budynek został zdewastowany, w środku nie jest lepiej). Co do obecnego właściciela, to jakby miał problemy finansowe, to by chciał sprzedać w cenie zakupu + ew. poniesione koszty, a tak wychodzi z niego cwaniak i zwykły "Janusz biznesu", który myśli, że znajdzie frajera na tą ruinę. Dla mnie jak ktoś to kupi za takie pieniądze to zrobi głupotę i to ogromną.
Do moderacji
Odpowiedz
17
3
@Anonimek1 - Napisałem, żeby ruszyć z remontem. .. a ile to kosztuje. .. Sky is the limit. Konserwator pełna racja będzie się dąsał na każdym etapie jakby robił dla siebie, okna ręcznie wykonane, okna drewniane stylizowane, cena x 4 tak jak piszesz. Wystawiasz za tyle za ile chcesz a i tak nieruchomość warta jest tyle ile zaoferuje za nią Inwestor. Lokalizacja fatalna, ani to pod posiadłość ani pod komercję się nie nadaje.
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
Widzę, że się zgadzamy. A co do "Janusza biznesu"to mam nadzieję, że brak chętnych sprowadzi go z wyceną na ziemię. .. Ja rozumiem, że jego własność, ale skoro kupił z bonifikatą (50%)i się zobowiązał do wykonania prac budowlanych do 2022 to niech to wykona i wtedy sprzedaje. A nie kupił 50% taniej, czyli za 132 500 PLN, a chce sprzedać za 600 000 PLN (w umowie powinien być zapis, że nie może tego sprzedać przez ileś tam lat, chociażby do końca 2022 roku - czyli terminu wykonania prac budowlanych albo o cofnięciu bonifikaty jeśli sprzeda nieruchomość wcześniej). Ciekawe jakie konsekwencje będą mu groziły, jeśli nie wywiąże się ze swoich zobowiązań do końca 2022 r. ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0