UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widzę, że się zgadzamy. A co do "Janusza biznesu"to mam nadzieję, że brak chętnych sprowadzi go z wyceną na ziemię. .. Ja rozumiem, że jego własność, ale skoro kupił z bonifikatą (50%)i się zobowiązał do wykonania prac budowlanych do 2022 to niech to wykona i wtedy sprzedaje. A nie kupił 50% taniej, czyli za 132 500 PLN, a chce sprzedać za 600 000 PLN (w umowie powinien być zapis, że nie może tego sprzedać przez ileś tam lat, chociażby do końca 2022 roku - czyli terminu wykonania prac budowlanych albo o cofnięciu bonifikaty jeśli sprzeda nieruchomość wcześniej). Ciekawe jakie konsekwencje będą mu groziły, jeśli nie wywiąże się ze swoich zobowiązań do końca 2022 r. ?

Anonimek1

Anuluj