UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zainteresowanie właścicielem budynku jest zbędne Panie redaktorze. W sprawie sprzedaży prywatnego budynku bedac na jego miejscu w ogóle bym się nie tłumaczył. Sprzedaje co moje. Najpierw to musi znaleźć Kupca kamikadze. Przecież to rudera, ruszyć z miejsca z remontem to bańka dwie jak nic. Wiedza, że wystawił na sprzedaż to chyba wyczerpująca informacja. Wszystkim chcielibyście wchodzić do portfela inwestycyjnego żeby temat się klikał.