UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jaka bańka, czy nawet dwie ? Człowieku na tym łapę trzyma konserwator, to wszystko razy 4;)(a popatrz, jak ten budynek został zdewastowany, w środku nie jest lepiej). Co do obecnego właściciela, to jakby miał problemy finansowe, to by chciał sprzedać w cenie zakupu + ew. poniesione koszty, a tak wychodzi z niego cwaniak i zwykły "Janusz biznesu", który myśli, że znajdzie frajera na tą ruinę. Dla mnie jak ktoś to kupi za takie pieniądze to zrobi głupotę i to ogromną.
Anonimek1