UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaka bańka, czy nawet dwie ? Człowieku na tym łapę trzyma konserwator, to wszystko razy 4;)(a popatrz, jak ten budynek został zdewastowany, w środku nie jest lepiej). Co do obecnego właściciela, to jakby miał problemy finansowe, to by chciał sprzedać w cenie zakupu + ew. poniesione koszty, a tak wychodzi z niego cwaniak i zwykły "Janusz biznesu", który myśli, że znajdzie frajera na tą ruinę. Dla mnie jak ktoś to kupi za takie pieniądze to zrobi głupotę i to ogromną.

Anonimek1

Anuluj